Usługa dostarczania i podawania posiłków (usługa typu catering) w Europejskim Centrum Edukacji Geologiczne w Korzecku

Umowa na sukcesywne świadczenie usług dostarczania i podawania posiłków (usługa typu catering) w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego (zwanym dalej ECEG) w Korzecku” część II została zawarta z Januszem Znojkiem, zamieszkałym w Chęcinach (26-060), Plac 2-go Czerwca 28, prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Zajazd Pod Srebrną Górą Janusz Znojek.

Umowa nr POUZ-362/250/2023/DZP-II z dnia 05.01.2024 r. została zawarta na okres 12  miesięcy od dnia podpisania umowy lub do wyczerpania kwoty określonej w umowie.

Jednostką organizacyjną Uniwersytetu Warszawskiego odpowiedzialną za koordynację wykonania Umowy po stronie Zamawiającego jest Wydział Geologii Europejskie Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach:

• Tomasz Łątka, nr tel. 504 737 005, adres e-mail: t.latka@uw.edu.pl
  • Agnieszka Bucka, nr tel. 604 524 752, adres e-mail: ae.bucka@uw.edu.pl
  • Magdalena Jamrożek, nr tel. 889 627 727, adres e-mail: m.jamrozek@uw.edu.pl

Umowa na sukcesywne świadczenie usług dostarczania i podawania posiłków (usługa typu catering) w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej Uniwersytetu Warszawskiego (zwanym dalej ECEG) w Korzecku” część I została zawarta z Agnieszką Brzezowską, zamieszkałą w Chęcinach (26-060), ul. Armii Krajowej, prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Restauracja Pod Zamkiem Brzezowska Agnieszka.

Umowa nr POUZ-362/250/2023/DZP-I z dnia 23.01.2024 r. została zawarta na okres 12  miesięcy od dnia podpisania umowy lub do wyczerpania kwoty określonej w umowie.

• Tomasz Łątka, nr tel. 504 737 005, adres e-mail: t.latka@uw.edu.pl
  • Agnieszka Bucka, nr tel. 604 524 752, adres e-mail: ae.bucka@uw.edu.pl