Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zespół

Marcin Skonecka, kierownik

Oficyna pod Wizytkami, pok. 34

22 55 20 618 Marcin.Skonecka@adm.uw.edu.pl

Mariola Kubiak, z-ca kierownika

Oficyna pod Wizytkami, pok. 33

22 55 20 360 Mariola.Kubiak@adm.uw.edu.pl

Szymon Bińkowski

Oficyna pod Wizytkami, pok. 33

22 55 22 533 Szymon.Binkowski@adm.uw.edu.pl

Paulina Chudzicka

Oficyna pod Wizytkami, pok. 32

22 55 20 831 Paulina.Chudzicka@adm.uw.edu.pl

Sylwia Denisiuk

Karowa 20, pok. 213

22 55 22 510 Sylwia.Denisiuk@adm.uw.edu.pl

Maciej Galas

Oficyna pod Wizytkami, pokój 32

22 55 22 507 maciej.galas@adm.uw.edu.pl

Izabela Galińska

Oficyna pod Wizytkami, pok. 33

22 55 22 508 Izabela.Galinska@adm.uw.edu.pl

Agnieszka Giers-Dzięgielewska

Oficyna pod Wizytkami, pok. 32

22 55 22 532 Agnieszka.Giers-Dziegielewska@adm.uw.edu.pl

Marta Golis

Karowa 20, pok. 213

22 55 23 240 marta.golis@adm.uw.edu.pl

Sylwia Rucińska

Oficyna pod Wizytkami, pok. 32

22 55 22 509 Sylwia.Chada@adm.uw.edu.pl

Katarzyna Śleszyńska-Uziębło

Oficyna Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich, klatka E

22 55 20 242 Katarzyna.Sleszynska-Uzieblo@adm.uw.edu.pl

Agnieszka Zawistowska

Oficyna pod Wizytkami, pok. 33

22 55 22 508 Agnieszka.Zawistowska@adm.uw.edu.pl

Agnieszka Żbikowska

Karowa 20, pok. 213

22 55 20 662 agnieszka.zbikowska@adm.uw.edu.pl